Czasami zastanawiam się dokąd zmierza moje życie. Idę za znakami, czasami niejako po omacku, ku tym, dla których mam być znakiem.

Nazywam się Ania Dutta. Jestem Coachem i promotorem Porozumienia bez Przemocy. Buduję przestrzeń, w której zapraszam ludzi do rozwoju i podpowiadam im jak to robić. Proponuję drogę samopoznania, akceptacji siebie i odkrywania swoich głębokich pragnień.

Jestem towarzyszem drogi dla ludzi, którzy chcą wykorzystywać swoje dary, rozwijać ukryty potencjał i żyć coraz piękniej z dnia na dzień. odkrywanie siebie, w pokonywanie ograniczających przekonań i . Uważnie słucham i jestem wrażliwa na niewerbalne sygnały pochodzące z serca, umysłu, ciała i ducha. Podprowadzam, pytam i proponuję. Odkrywam  wraz z klientem jego lęki, obawy, motywy, zasoby, talenty i potencjał, to, co potrzebne, aby dokonać trwałej zmiany i realizować siebie i marzenia. W pracy coach’a wykorzystuję wiedzę i umiejętności płynące z NVC, aby pomagać ludziom ubogacać życie.

Zachwyciłam się Porozumieniem bez Przemocy, NVC, jako bardzo praktyczny sposób na poszerzanie świadomości. Zaczęłam wcielać w życie zasady NVC oraz asymilować perspektywę potrzeb. W efekcie zmieniam się, bardziej rozumiem siebie i innych, a relacje, które współtworzę, są niejako głębsze i mocniejsze.

Studiowałam Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz elementy psychologii. Pracowałam 15 lat w działach HR. Kierowałam zaspołami i projektami.

Cały czas się rozwijałam.

Certyfikaty:

Unlish the Power Within, Tony Robbins, 2014, 1017, 2019

Master University, Tony Robbins (Date with Destiny, Life Mastery, Wealth Mastery) 2017 – 2020

Results Coaching, Kirstin O’Donovan, 2018-2019

NVC Fundation Training, Tracy Seed, 2022

Praktyka Współczucia, kurs NVC, Thom Bond, 2022 – 2023

Studium Zawodowe Coacha Biznesu, Pracownia NOVO, 2022 – 2023

Intensywny kurs NVC, poziom 2, Empathic Way Europe, 2023

Arteterapia, Kate Kosińska, 2023

Życie Z Mocą I Sztuka Facylitacji, Kurs NVC, Kathleen Macferran, 2023