KURSY

Proponowane przeze mnie kursy mają umożliwić każdemu wyruszenie w podróż ku Prawdzie. Nie są to łatwe treści, gdyż wymagają popatrzenia w głąb siebie. Jednak  WARTO! Uwierz mi, że WARTO podjąć ten trud, to ryzyko i ten dyskomfort. WARTO poświęcić czas, aby odkrywać rzeczywistość taką, jaka jest naprawdę, a nie tkwić we własnych jej wyobrażeniach.

Oto moja propozycja.

Jeśli czujesz przygnębienie, to dlatego, że żyjesz w przeszłości.

Jeśli czujesz niepokój, to dlatego, że żyjesz w przyszłości.

Jeśli czujesz spokój, to dlatego, że żyjesz w teraźniejszości.

– Laozi

Żyć w TU i TERAZ

Ten kurs zwróci Twoją uwagę na chwilę obecną i jej znaczenie oraz szansę WYBORU odpowiedzi.

W 5 epizodach zobaczysz chwilę obecną jako jedyny moment życia, który ma znaczenie i który stanowi o jakości całego Twojego życia. Poznasz metody systematycznego ćwiczenia UWAŻNOŚCI oraz jakie pytania pomogą Ci w dokonywaniu codziennych wyborów, aby mieć wewnętrzny pokój.

Jest Inny Świat

Ten kurs zawiera dokładne wyjaśnienie Filozofii Życia oraz Algorytmu Życia.

W 13 epizodach poznasz MAPĘ WZROSTU, dzięki której będziesz stawał się coraz bardziej świadomym, spokojnym i mądrym człowiekiem.

Aby otrzymać dostęp do tego kursu wymagane jest ukończenie kursu: ŻYĆ W TU I TERAZ. Jest to konieczne, abyś poznał mój sposób patrzenia na rzeczywistość i zweryfikował czy jesteś chętny i gotowy wypłynąć ze mną w nieznane, aby odkrywać siebie i Inny Świat.

Twoje spojrzenie stanie się jasne tylko wtedy, gdy zajrzysz we własne serce. Kto patrzy na zewnątrz, marzy; kto patrzy ku wnętrzu, budzi się.

– Carl G. Jung

TERAZ jest Twój czas, Twoja szansa.

Nie czekaj!

Zacznij odkrywać siebie, aby odkryć Inny Świat!